Potřebujete poradit?
+ 420 739 544 488

Jste u nás noví?

Jednoduše zadejte své PSČ
a zaregistrujte se

Přihlášení

Moje bedýnka

  • V košíku nemáte ještě žádné dobroty.
    Pro nakupování se přihlašte :-)
0
bedýnka

Chci dostávat fresh newsletter


bio-prodejna-roku začínající podnikatel roku

Řekli o nás

Vše co nabízíme

novinky, VÝPRODEJ, ovoce, zelenina, bylinky, houby, bedýnky, přechodné, Mražené, maso, mléčné, Sklizeno, ryby, vejce, pečivo, chlazené, potraviny, nápoje, drogerie, jídla, rawfood, bezlepkové, pro děti, pro zvířata, dárky, čtení

Podporujeme


kucharky-a-kuchari-bez-domova

Bedýnka - jak a kdy?Pravidelná bedýnka - jak a kdy?
Jak to všechno začalo? Proč to děláme a co nás na tom baví?

2009

Veronika Mouchová a Filip Říha se zamilovali a rozhodli, že rozhýbou český trh s kvalitními potravinami. Založili Freshbedýnky a nespokojili se s ničím jiným, než s tou nejvyšší metou - BIO kvalitou.

Veronika a Filip

2013

Pražané byli hladoví a mlsní. A to natolik, že jsme již jako malý tým museli reagovat. Našli jsme investora, se kterým sdílíme velkou vizi. Pomohl nám vyrůst a nasytit ještě více lidí prahnoucích po kvalitních potravinách. Díky, Martine!

Přestěhovali jsme se do nových prostor, kde jsme vybudovali unikátní sklady. Troufáme si říct, že jsou to nejlepší sklady pro čerstvé ovoce a zeleninu v ČR. Zkrátka, potraviny se u nás mají jako v bavlnce.

Máme nejlepší sklady v ČR

Získali jsme titul EY Začínající podnikatel roku.

2014

Stali jsme se nejoblíbenější bioprodejnou roku 2014, v soutěži Svazu ekologických zemědělců PRO-BIO.

Ocenění EY Začínající podnikatel roku a nejoblíbenější bioprodejna

Rozběhli jsme mnoho zajímavých projektů. Například naše bio mladé kokosy ze Sri Lanky zaplavily letní festivaly v České republice.

Coco flashmob na pražské Náplavce

Bedýnky jsme začali dodávat po celé republice.

Čas běžel mílovými kroky a z některých našich zákazníků se dokonce stali zaměstnanci. Freshbedýnky jsou prostě srdcovka. Ze všech v týmu je s námi nejdéle Pepa, který má na triku naše nejlepší technické vychytávky. Začínal jako usměvavý řidič a teď je z něj provozní ředitel.

Pepa při přestavbě nových prostor v branickém pivovaru

2016

Rozhodli jsme se uzavřít kruh. Ve spolupráci se společensky prospěšným podnikem Kokoza jsme pořídili unikátní kompostovací přístroj The Rocket. Rocket zbaští většinu našeho bio odpadu alias vyhazovu. Až bude náš kompost hotový, budeme moct vrátit živiny zpět do půdy.

2017

Uzrála ta správná doba na to, posunout se opět o level dál. Spojujeme síly se SKLIZENO Foods. Sklizeno je silným partnerem, se kterým můžeme dokázat velké věci.

Společně chceme sjednotit trh kvalitních potravin. Díky vyšším objemům se pak bio potraviny stanou dostupnějšími pro ještě více lidí. A budeme zas o krok blíže k tomu, aby se z BIO stal standard, který je považován za něco, co je normální, přirozené, správné. Prospějeme lidskému zdraví i naší planetě.

Vám, našim věrným zákazníkům teď budeme moct nabídnout ještě více výhod. Již teď jsme mohli snížit marži a tím zlevnit celý sortiment o 10%. Po přechodu pod e-shop sklizeno.cz, který proběhne na jaře 2018 na vás čeká nový věrnostní systém.

I po převlečení do nového hávu vám budeme bedýnky připravovat s náležitou péčí nám vlastní. Řidiči vám stále rádi a s úsměvem vynesou bedýnky do pátého patra bez výtahu. A naše skvělé holky ze zákaznického o vás budou pečovat nadále. Smile

Největší dík za naši práci patří všem vám, našim zákazníkům. Děkujeme za to, že jdete cestou kvality a respektu k přírodě s námi. Bez vás bychom se nepohli ani o milimetr. Jsme pyšní na to, že jsme to právě my, koho jste si vybrali jako svého partnera na cestě za pevným zdravím. Ze srdce vám děkujeme.