Potřebujete poradit?
+ 420 739 544 488

Jste u nás noví?

Jednoduše zadejte své PSČ
a zaregistrujte se

Přihlášení

Moje bedýnka

  • V košíku nemáte ještě žádné dobroty.
    Pro nakupování se přihlašte :-)
0
bedýnka

Chci dostávat fresh newsletter


bio-prodejna-roku začínající podnikatel roku

Řekli o nás

Vše co nabízíme

novinky, Letní strava, ovoce, zelenina, bylinky, houby, bedýnky, přechodné, Mražené, maso, mléčné, ryby - pozor! celý srpen nelze objednat ryby na pondělí!, vejce, pečivo, chlazené, potraviny, nápoje, přístroje, drogerie, jídla, rawfood, bezlepkové, pro děti, pro zvířata, dárky, čtení, VÝPRODEJ

Podporujeme


kucharky-a-kuchari-bez-domova

Bedýnka - jak a kdy?Pravidelná bedýnka - jak a kdy?
Jak to všechno začalo? Proč to děláme a co nás na tom baví?

V roce 2009 jsme se, Filip a Veronika, potkali a padli si do oka. Filip byl krátce po odchodu z pozice konzultanta ve firmě McKinsey, Veronika měla 2 roky před maturitou na gymnáziu. Zjistili jsme, že nás oba baví podobné věci – vedli jsme alternativní životní styl (vitariánství), takže jsme jedli jen syrové ovoce, zeleninu, ořechy a saláty. Milovali jsme čerstvé a chutné plody přírody, ideálně bez chemie, a v Praze nám chybělo místo, kde bychom je mohli koupit.  A tak jsme zkontaktovali několik ekofarem a začali vozit bedýnky pro sebe a kamarády. Zájem o suroviny byl ale tak velký, že jsme se rozhodli založit firmu a věnovat se projektu naplno.

V té době jsme se znali hodně krátce, bydleli jsme spolu, pracovali spolu a trávili spolu volný čas. Napůl jsme spali v kanceláři, a práce zase bydlela s námi doma. V té době Veronika skládala bedýnky, přijímala zboží, starala se o sortiment. Filip komunikoval s farmami, zákazníky a objednával suroviny. A společně jsme rozváželi. Práce bylo až nad hlavu, ale vlastně jsme si to užívali – tvořili jsme svůj vlastní projekt a dělali práci, kterou jsme chtěli!

Čas plynul, zájem o naše bedýnky rostl a tak se rozrůstal i náš tým. Nejdříve na tři členy, pak na čtyři, pět… a dneska je nás 25!

Dnes jsou z nás, Filipa a Veroniky, partneři jen v podnikání. Víme, že náš vztah měl úžasný plod – naši firmu a to bychom za nic nevyměnili! Nadále jsme si skvělou inspirací a pracovní partnerství si užíváme ještě víc než dřív!

V roce 2013 jsme se spojili s novým parťákem - investorem z řad našich zákazníků. Freshbedýnky se díky tomu posunuly o velký krok dopředu – usídlili jsme se v novém, vysněném skladu, který jsme si přizpůsobili na míru. S naším parťákem sdílíme velkou vizi a tak o nás v budoucnu ještě hodně uslyšíte! :)

V roce 2013 jsme získali titul EY Začínající podnikatel roku. Výhra je příjemným oceněním za skoro 5 let našeho podnikání a potvrzením, že to, co děláme, děláme dobře a má to smysl!

      

A to se nám potvrdilo i následující rok, kdy jsme se stali nejoblíbenější bioprodejnou roku 2014, v soutěži Svazu ekologických zemědělců PRO-BIO. Moc si toho vážíme a děkujeme! 

Na Freshbedýnkách nejvíce oceňujeme, že se v nich můžeme seberealizovat, práce nám je radostí a tvoříme je přesně tak, jak chceme. A že si můžeme zvolit, s jakými lidmi chceme pracovat – náš tým je ten nejskvělejší pod sluncem! Každý den děkujeme za zkoušky, inspiraci a zážitky, které společně prožíváme, díky kterým rosteme každý zvlášť i jako tým. Jsme zkrátka fantastičtí!