Bedýnka - jak a kdy?Pravidelná bedýnka - jak a kdy?
Potřebujete poradit?
+ 420 739 544 488

 

Najdi recept


Potřebujete poradit?

  • V košíku nemáte ještě žádné dobroty.
    Pro nakupování se přihlašte :-)
0
bedýnka

Vše co nabízíme

novinky, Letní strava, ovoce, zelenina, bylinky, houby, bedýnky, přechodné, Mražené, maso, mléčné, ryby - pozor! celý srpen nelze objednat ryby na pondělí!, vejce, pečivo, chlazené, potraviny, nápoje, přístroje, drogerie, jídla, rawfood, bezlepkové, pro děti, pro zvířata, dárky, čtení, VÝPRODEJ

Jeďte v BIO dobrotách ještě radši

26.02.2016

Každá bedýnka plná zdravých a krásných plodin, která opouští náš sklad a vydává se na cestu k vám, je pro nás krásným připomenutím, proč existujeme. Tím důvodem jste vy a vaše láska k BIO plodinám a potravinám.

Chceme vám dopřát ještě víc té radosti z přírody a jejích darů. Proto od 1.3.2016 začneme sčítat vaše nákupy a v dubnu pak můžete nakupovat za výhodnější cenu. Víc se dozvíte níže.

Podle toho, jaký bude součet hodnoty všech vašich nákupů u nás v každém měsíci od března do listopadu 2016, takovou výši slevy si budete moct užít na všech svých objednávkách další měsíc.

Součet nákupů v Kč Sleva v dalším měsíci
do 1999 nakupujete za ceny v e-shopu
2000 - 2999 6%
3000 - 4999 8%
5000 a více 10%

 

Jak to funguje (nebojte se, je to úplně jednoduché):

  • na konci každého měsíce sečteme hodnotu vašich nákupů v daném měsíci (jde o realizované, tj. již dodané nákupy, nikoliv objednávky) a pošleme vám e-mail, jakou výši slevy získáváte na další měsíc.
  • v e-mailu najdete také slevový kód, který v následujícím měsíci můžete používat ve všech svých objednávkách.

 

Co byste měli vědět:

  • slevu si můžete užít na všech svých objednávkách, je jen na vás, kolik jich bude nebo v jaké hodnotě. Nezapomeňte však, že podle součtu všech nákupů na vás čeká sleva v dalším měsíci. :)
  • hodnotu každého vašeho nákupu vidíte po přihlášení v Můj účet v sekci Objednávky.
  • když zapomenete zadat slevový kód, vaše objednávka zůstane bez slevy a nemůžeme vám ji dát zpětně. Určitě se vám to nestane, ale pro jistotu - i objednávku bez slevového kódu samozřejmě započítáme do součtu pro slevu v dalším měsíci. :)
  • sleva nelze kombinovat s jinými slevami a nevztahuje se na velkoobchodní objednávky a na dopravu. Také se nevztahuje na přístroje a již zlevněné zboží v kategorii Výprodej - na ně si, prosím, vytvořte objednávku zvlášť. I tyto objednávky však samozřejmě započítáme do součtu pro slevu v dalším měsíci. :)
  • akce trvá do konce roku 2016 nebo do odvolání.

 

Tak jeďte v BIO dobrotách ještě radši. :)

Vaše Freshbedýnky