Bedýnka - jak a kdy?Pravidelná bedýnka - jak a kdy?
Potřebujete poradit?
+ 420 739 544 488

 

Najdi recept


Potřebujete poradit?

  • V košíku nemáte ještě žádné dobroty.
    Pro nakupování se přihlašte :-)
0
bedýnka

Vše co nabízíme

novinky, VÝPRODEJ, ovoce, zelenina, bylinky, houby, bedýnky, přechodné, Mražené, maso, mléčné, Sklizeno, ryby, vejce, pečivo, chlazené, potraviny, nápoje, drogerie, jídla, rawfood, bezlepkové, pro děti, pro zvířata, dárky, čtení

Jeďte v BIO dobrotách ještě radši

26.02.2016

Každá bedýnka plná zdravých a krásných plodin, která opouští náš sklad a vydává se na cestu k vám, je pro nás krásným připomenutím, proč existujeme. Tím důvodem jste vy a vaše láska k BIO plodinám a potravinám.

Chceme vám dopřát ještě víc té radosti z přírody a jejích darů. Proto od 1.3.2016 začneme sčítat vaše nákupy a v dubnu pak můžete nakupovat za výhodnější cenu. 

Podle toho, jaký bude součet hodnoty všech vašich nákupů u nás v každém měsíci, takovou výši slevy si budete moct užít na všech svých objednávkách další měsíc.

Součet nákupů v Kč Sleva v dalším měsíci
do 1999 nakupujete za ceny v e-shopu
2000 - 2999 6%
3000 - 4999 8%
5000 a více 10%

 

Jak to funguje (nebojte se, je to úplně jednoduché):

  • na konci každého měsíce sečteme hodnotu vašich nákupů v daném měsíci (jde o realizované, tj. již dodané nákupy, nikoliv objednávky) a pošleme vám e-mail, jakou výši slevy získáváte na další měsíc.
  • v e-mailu najdete také slevový kód, který v následujícím měsíci můžete používat ve všech svých objednávkách.

 

Co byste měli vědět:

  • slevu si můžete užít na všech svých objednávkách, je jen na vás, kolik jich bude nebo v jaké hodnotě. Nezapomeňte však, že podle součtu všech nákupů na vás čeká sleva v dalším měsíci. :)
  • hodnotu každého vašeho nákupu vidíte po přihlášení v Můj účet v sekci Objednávky.
  • když zapomenete zadat slevový kód, vaše objednávka zůstane bez slevy a nemůžeme vám ji dát zpětně. Určitě se vám to nestane, ale pro jistotu - i objednávku bez slevového kódu samozřejmě započítáme do součtu pro slevu v dalším měsíci. :)
  • sleva nelze kombinovat s jinými slevami a nevztahuje se na velkoobchodní objednávky a na dopravu. Také se nevztahuje na přístroje a již zlevněné zboží v kategorii Výprodej - na ně si, prosím, vytvořte objednávku zvlášť. I tyto objednávky však samozřejmě započítáme do součtu pro slevu v dalším měsíci. :)
  • akce trvá do konce roku 2016 nebo do odvolání.

 

Tak jeďte v BIO dobrotách ještě radši. :)

Vaše Freshbedýnky