Bedýnka - jak a kdy?Pravidelná bedýnka - jak a kdy?
Potřebujete poradit?
+ 420 739 544 488

 

Najdi recept


Potřebujete poradit?

  • V košíku nemáte ještě žádné dobroty.
    Pro nakupování se přihlašte :-)
0
bedýnka

Vše co nabízíme

novinky, VÝPRODEJ, ovoce, zelenina, bylinky, houby, bedýnky, přechodné, Mražené, maso, mléčné, Sklizeno, ryby, vejce, pečivo, chlazené, potraviny, nápoje, drogerie, jídla, rawfood, bezlepkové, pro děti, pro zvířata, dárky, čtení

Garance spokojenosti

20.04.2014

Jak to děláme, že máme tolik spokojených zákazníků? A jak to uděláme, abyste byli spokojení i Vy?

1. Čerstvost

V čerstvosti se vyznáme. Každý den svážíme čerstvé plodiny z českých i zahraničních farem. Vozíme vlastními chlazenými auty a tak dodáváme vždy jen maximálně čerstvé plodiny.

2. Kvalita

Dbáme na to, aby naše potraviny byly produkovány v souladu s přírodou. Podporujeme farmáře, kteří nepoužívají chemii a pomáhají udržet půdu zdravou i pro další generace. Proto milujeme BIO. Každá objednávka u nás navíc prochází trojnásobnou kontrolou kvality, abychom našim zákazníkům dodali jen to nejlepší!

3. Jednoduchost

Keep it simple! Máme rádi jednoduchost - objednat si můžete na našem webu, napsat email nebo nám zavolat. Jednoduchost se snažíme zachovat při objednání, platbě, dovozu i vaření. A když si nebudete vědět rady, brnkněte!

4. Rychlost

Jeden den si objednáte, druhý den si pochutnáte! Rozvážíme po Praze a blízkém okolí 5 dní v týdnu, v odpoledních i večerních hodinách. Mimo tuto oblast rozesíláme pomocí dopravní firmy i po celé republice. Vždycky tak najdeme čas a způsob dodání, který pro vás bude ten pravý.

5. Lidskost

Jsme lidé a víme, že vy taky. Libujeme si v příjemném jednání, proto komunikujeme lidsky, přirozeně a s úsměvem! 

6. Nejsme dokonalí

Nejsme dokonalí, udělali jsme už spoustu chyb a spoustu jich ještě uděláme. Ale milujeme je! Pomáhají nám růst a zlepšovat se. Vždycky děláme maximum, abychom chybu neudělali, ale když se tak stane, rádi ji přiznáme, napravíme ji a poučíme se.

7. Garance vrácení peněz

Nebyli jste spokojení s nějakou plodinou? S dovozem? Dejte nám vědět! Vždy děláme vše pro to, abyste byli spokojení. Pokud se nám to z nějakého důvodu nepovede, máte u nás cenu zpět.