Bedýnka - jak a kdy?Pravidelná bedýnka - jak a kdy?
Potřebujete poradit?
+ 420 739 544 488

 

Najdi příspěvek

Potřebujete poradit?

  • V košíku nemáte ještě žádné dobroty.
    Pro nakupování se přihlašte :-)
0
bedýnka

Vše co nabízíme

novinky, Letní strava, ovoce, zelenina, bylinky, houby, bedýnky, přechodné, Mražené, maso, mléčné, ryby - pozor! celý srpen nelze objednat ryby na pondělí!, vejce, pečivo, chlazené, potraviny, nápoje, přístroje, drogerie, jídla, rawfood, bezlepkové, pro děti, pro zvířata, dárky, čtení, VÝPRODEJ

Jak ke konci léta upravit jídelníček

18.08.2017Inspirace

Dle tradiční čínské medicíny se nyní nacházíme v období pozdního léta, tj. období mezi létem a podzimem, kdy je vhodné posilovat žaludek a slezinu.
Celý článek

Letem světem o rajčatech

11.08.2017Potraviny

Zvykli jsme si, že rajčata jsou celoroční součástí našich jídelníčků. Přitom jsou pro nás nejvhodnější v létě a zkraje podzimu. Vůbec nejprospěšnější jsou pro lidské tělo, když jsou tepelně upravená. Proč?
Celý článek

Domácí zmrzlina

22.07.2017Tipy a triky

Vyráběli jste už svoji vlastní zmrzlinu? Pokud nejste na zmrzlině závislí a nevlastníte zmrzlinovač, i tak si můžete jednoduše a rychle vyrobit výbornou čerstvou zmrzlinu doma.
Celý článek

Vinaigrette

07.07.2017Tipy a triky

Připravit chutný listový salát může někdy vypadat jako věda. Nepotřebujete ale nic víc, než smíchat pár ingrediencí. A nepotřebujete ani recept. Objevte kouzlo vinaigrattu...
Celý článek

Základní grilovací pravidla a tipy

23.06.2017Tipy a triky

Příprava pokrmů na ohni má tradici dlouhou skoro jako lidstvo samo. Zatímco dříve se jednalo v první řadě o uspokojení potřeby hladu, dnes můžeme říct, že jde o příjemnou společenskou záležitost. Jak lépe si užít jídlo, než s rodinou a partou kamarádů u dobrého jídla a pití, na zahradě, v parku, nebo volné přírodě. Grilování venku zkrátka nabízí víc, než jen kulinářský zážitek. Grilování je jednoduché, přesto se u něj vyplatí dodržovat pár jednoduchých pravidel.
Celý článek

Zkušenost s používáním menstruačního kalíšku

16.06.2017Inspirace

Milé dámy, mnohé z vás pořád váhají, zda je menstruační kalíšek ta pravá pomůcka při menstruaci. Zajímá vás především, jaký je pocit při jeho používání, zda například netlačí, zda se s ním dá cvičit… Proto jsme my, freshbedýnkovské ženy, které kalíšek používáme, daly hlavy dohromady, a za všechny pro vás máme toto malé sdílení od Andy, které vám může pomoct při rozhodování. 
Celý článek

Proč máte chtít bio bavlnu

09.06.2017Proč BIO

Produkt s označením "100% bavlna" mnoho lidí vnímá jako něco kvalitního a zcela přírodního. Tento ukazatel však není žádnou známkou kvality, pokud se jedná o bavlnu konvenčně pěstovanou. A jak je to s bavlněnými hygienickými pomůckami? Možná vás překvapí, že například některé plenky anebo dámské vložky zvučných značek vlastně bavlnu vůbec neobsahují.
Celý článek

Jahody

31.05.2017Ovoce, Potraviny

Dle našich záznamů jsou jahody vaše nejoblíbenější ovoce. A není divu. Jejich chuť je pohádková, červená barva přitažlivá a kvůli krátké sezoně jsou něčím vzácným.
Celý článek

Jezte v létě správně a budete šťastní

26.04.2017Inspirace

Astronomické léto začíná 16.5.  Čtěte, po čem vaše tělo v létě žízní.
Celý článek