Bedýnka - jak a kdy?Pravidelná bedýnka - jak a kdy?
Potřebujete poradit?
+ 420 739 544 488

 

Najdi příspěvek

Potřebujete poradit?

  • V košíku nemáte ještě žádné dobroty.
    Pro nakupování se přihlašte :-)
0
bedýnka

Vše co nabízíme

novinky, Jarní očista, ovoce, zelenina, bylinky, houby, bedýnky, přechodné, Mražené, maso, ryby, mléčné, vejce, pečivo, chlazené, potraviny, nápoje, přístroje, drogerie, jídla, rawfood, bezlepkové, pro děti, pro zvířata, dárky, čtení, VÝPRODEJ

Jezte v létě správně a budete šťastní

26.04.2017

Astronomické léto začíná 16.5.  Čtěte, po čem vaše tělo v létě žízní.
Celý článek

Ekologická domácnost

21.04.2017

Bio potraviny jsou zdravější pro nás i přírodu, to všichni víme. Jak je to ale s přípravky pro úklid? Používáte ty konvenční anebo ekologické?
Celý článek

Skladujte potraviny správně

14.04.2017

Špatně skladované potraviny ztrácejí na kvalitě a mohou se rychle kazit. Skladujete čerstvé potraviny správně? Podívejte se na pár jednoduchých triků a rad. 
Celý článek

Jak uchovat bylinky

14.04.2017

Všichni milujeme vůni a chuť čerstvých bylinek. Mají krátkou trvanlivost, proto pokud si je chcete uchovat déle, správně je uchovejte.
Celý článek

Chřest

07.04.2017

Sezóna chřestu je poměrně krátká. U nás začíná přibližně v polovině dubna a končí koncem června. Kdysi se u nás chřest hojně využíval a teď slaví svůj návrat do české kuchyně. 
Celý článek

Přírodní barvení vajec

02.04.2017

Zkusili jsme, jak skutečně funguje přírodní barvení vajec. Nejrůznější internetové návody slibují úžasné barvy za použití zeleniny a koření, až se nám tomu nechtělo věřit, a tak jsme to museli vyzkoušet.
Celý článek

Čím podpořit játra

17.03.2017

Dnes se soustředíme na podporu činnosti jater, protože právě tento orgán potřebuje na jaře nejvíce podpořit. Játra jsou naším nejdůležitějším detoxikačním orgánem a dodržováním pár jednoduchých doporučení jim v tomto úkolu můžeme výrazně pomoci. Odměnou nám mimo jiné budou krásné nehty a pleť. :)
Celý článek

Které potraviny jíst na jaře

10.03.2017

Se změnou ročních období by se měla měnit i naše strava, aby nám poskytovala maximum energie a naše tělo i mysl prospívaly. Po zimě se příroda opět probouzí a s jarem přichází vhodná doba pro odlehčení jídelníčku.
Celý článek

Červená řepa

14.10.2016

Červená řepa má mnoho pozitivních účinků na naše zdraví. Přečtěte si o jednom z našich přírodních pokladů. 
Celý článek