Bedýnka - jak a kdy?Pravidelná bedýnka - jak a kdy?
Potřebujete poradit?
+ 420 739 544 488

 

Najdi příspěvek

Potřebujete poradit?

  • V košíku nemáte ještě žádné dobroty.
    Pro nakupování se přihlašte :-)
0
bedýnka

Vše co nabízíme

novinky, ovoce, zelenina, podzimní strava, bylinky, houby, bedýnky, přechodné, Mražené, maso, mléčné, ryby, vejce, pečivo, chlazené, potraviny, nápoje, přístroje, drogerie, jídla, rawfood, bezlepkové, pro děti, pro zvířata, dárky, čtení, VÝPRODEJ

Poznejte Ayurvedic Breakfast

21.10.2017

Jsme hrdým partnerem happeningu Ayurvedic Breakfast. Z našich bio surovin vaří mág ajurvédské kuchyně, Gary Wright, ta nejchutnější ajurvédská jídla, která zasytí, zahřejí a posílí, ale zůstane po nich lehký pocit a jasná mysl. Proč celý projekt vznikl a jak dnes funguje? Odpověděla nám jeho zakladatelka, paní Danuše Siering.
Celý článek

Dýně, podzimní královna

14.10.2017

Hřející oranžová barva a nasládlá chuť dýní je přesně to, co lidské tělo na podzim a v zimě potřebuje. 
Celý článek

Základní principy ajurvédy

29.09.2017Inspirace

Je pro vás termín "ajurvéda" indickou vesnicí? Anebo dokonce pořád vesnicí špaňelskou? Podívejte se na její základní principy. 
Celý článek

Do podzimu bez chřipek

16.09.2017

Podzim je obdobím sklizně a hodování. Je to ten pravý čas pro zpracování a uskladnění plodů slunného léta a především, jde o důležité období, během kterého si můžeme vytvořit zásoby energie, abychom v zimě byli méně náchylní k nemocem, únavě a splínům.   
Celý článek

Jak ke konci léta upravit jídelníček

18.08.2017Inspirace

Dle tradiční čínské medicíny se nyní nacházíme v období pozdního léta, tj. období mezi létem a podzimem, kdy je vhodné posilovat žaludek a slezinu.
Celý článek

Letem světem o rajčatech

11.08.2017Potraviny

Zvykli jsme si, že rajčata jsou celoroční součástí našich jídelníčků. Přitom jsou pro nás nejvhodnější v létě a zkraje podzimu. Vůbec nejprospěšnější jsou pro lidské tělo, když jsou tepelně upravená. Proč?
Celý článek

Domácí zmrzlina

22.07.2017Tipy a triky

Vyráběli jste už svoji vlastní zmrzlinu? Pokud nejste na zmrzlině závislí a nevlastníte zmrzlinovač, i tak si můžete jednoduše a rychle vyrobit výbornou čerstvou zmrzlinu doma.
Celý článek

Vinaigrette

07.07.2017Tipy a triky

Připravit chutný listový salát může někdy vypadat jako věda. Nepotřebujete ale nic víc, než smíchat pár ingrediencí. A nepotřebujete ani recept. Objevte kouzlo vinaigrattu...
Celý článek

Základní grilovací pravidla a tipy

23.06.2017Tipy a triky

Příprava pokrmů na ohni má tradici dlouhou skoro jako lidstvo samo. Zatímco dříve se jednalo v první řadě o uspokojení potřeby hladu, dnes můžeme říct, že jde o příjemnou společenskou záležitost. Jak lépe si užít jídlo, než s rodinou a partou kamarádů u dobrého jídla a pití, na zahradě, v parku, nebo volné přírodě. Grilování venku zkrátka nabízí víc, než jen kulinářský zážitek. Grilování je jednoduché, přesto se u něj vyplatí dodržovat pár jednoduchých pravidel.
Celý článek

Zkušenost s používáním menstruačního kalíšku

16.06.2017Inspirace

Milé dámy, mnohé z vás pořád váhají, zda je menstruační kalíšek ta pravá pomůcka při menstruaci. Zajímá vás především, jaký je pocit při jeho používání, zda například netlačí, zda se s ním dá cvičit… Proto jsme my, freshbedýnkovské ženy, které kalíšek používáme, daly hlavy dohromady, a za všechny pro vás máme toto malé sdílení od Andy, které vám může pomoct při rozhodování. 
Celý článek