Bedýnka - jak a kdy?Pravidelná bedýnka - jak a kdy?
Potřebujete poradit?
+ 420 739 544 488

 

Najdi příspěvek

Potřebujete poradit?

  • V košíku nemáte ještě žádné dobroty.
    Pro nakupování se přihlašte :-)
0
bedýnka

Vše co nabízíme

novinky, Letní strava, ovoce, zelenina, bylinky, houby, bedýnky, přechodné, Mražené, maso, ryby, mléčné, vejce, pečivo, chlazené, potraviny, nápoje, přístroje, drogerie, jídla, rawfood, bezlepkové, pro děti, pro zvířata, dárky, čtení, VÝPRODEJ

Základní grilovací pravidla a tipy

23.06.2017

Příprava pokrmů na ohni má tradici dlouhou skoro jako lidstvo samo. Zatímco dříve se jednalo v první řadě o uspokojení potřeby hladu, dnes můžeme říct, že jde o příjemnou společenskou záležitost. Jak lépe si užít jídlo, než s rodinou a partou kamarádů u dobrého jídla a pití, na zahradě, v parku, nebo volné přírodě. Grilování venku zkrátka nabízí víc, než jen kulinářský zážitek. Grilování je jednoduché, přesto se u něj vyplatí dodržovat pár jednoduchých pravidel.
Celý článek

Zkušenost s používáním menstruačního kalíšku

16.06.2017

Milé dámy, mnohé z vás pořád váhají, zda je menstruační kalíšek ta pravá pomůcka při menstruaci. Zajímá vás především, jaký je pocit při jeho používání, zda například netlačí, zda se s ním dá cvičit… Proto jsme my, freshbedýnkovské ženy, které kalíšek používáme, daly hlavy dohromady, a za všechny pro vás máme toto malé sdílení od Andy, které vám může pomoct při rozhodování. 
Celý článek

Proč máte chtít bio bavlnu

09.06.2017

Produkt s označením "100% bavlna" mnoho lidí vnímá jako něco kvalitního a zcela přírodního. Tento ukazatel však není žádnou známkou kvality, pokud se jedná o bavlnu konvenčně pěstovanou. A jak je to s bavlněnými hygienickými pomůckami? Možná vás překvapí, že například některé plenky anebo dámské vložky zvučných značek vlastně bavlnu vůbec neobsahují.
Celý článek

Jahody

31.05.2017

Dle našich záznamů jsou jahody vaše nejoblíbenější ovoce. A není divu. Jejich chuť je pohádková, červená barva přitažlivá a kvůli krátké sezoně jsou něčím vzácným.
Celý článek

Jezte v létě správně a budete šťastní

26.04.2017

Astronomické léto začíná 16.5.  Čtěte, po čem vaše tělo v létě žízní.
Celý článek

Ekologická domácnost

21.04.2017

Bio potraviny jsou zdravější pro nás i přírodu, to všichni víme. Jak je to ale s přípravky pro úklid? Používáte ty konvenční anebo ekologické?
Celý článek

Skladujte potraviny správně

14.04.2017

Špatně skladované potraviny ztrácejí na kvalitě a mohou se rychle kazit. Skladujete čerstvé potraviny správně? Podívejte se na pár jednoduchých triků a rad. 
Celý článek

Jak uchovat bylinky

14.04.2017

Všichni milujeme vůni a chuť čerstvých bylinek. Mají krátkou trvanlivost, proto pokud si je chcete uchovat déle, správně je uchovejte.
Celý článek

Chřest

07.04.2017

Sezóna chřestu je poměrně krátká. U nás začíná přibližně v polovině dubna a končí koncem června. Kdysi se u nás chřest hojně využíval a teď slaví svůj návrat do české kuchyně. 
Celý článek